Description
Value Line Rectangular Tray With Round Corners “Pkg Of 36” – 10-1/2W x 13-3/4″L – Beige – Durable Polypropylene – Helps Protect Furniture From Scratches – Clean With Mild Soap And Water – Will Not Crack When Cold
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 52152006 |
| Manufacturer Part Number | R3000BGE |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 12.1 in |
| Height | 8.6 in |
| Weight | 23.5 lb |
| Width | 13.9 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Hapco |
| TAABAA | Yes |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | Yes |
| UL Listed | No |






Reviews
There are no reviews yet.