Description
Drapery Track System – 1″H x 3/4″W x 10’L – White – Designed For Baton Draw System – For Ceiling Or Wall Mount – Mfg #4003 – Mfg #4003
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 52131700 |
| Manufacturer Part Number | 531322 |
| Material/Color/Finish | |
|---|---|
| Color / Finish | White |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | VIET NAM |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 0.75 in |
| Height | 1.0 in |
| Weight | 2.0 lb |
| Width | 120.0 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | HRP |
| TAABAA | No |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |






Reviews
There are no reviews yet.