Description
6 Outlet Surge Protector – 1,250 Joules – 1 In 1 Out RJ11 Protection – 1 In 1 Out RG6 Protection – Auto Shutoff – Lighted On/Off Switch – Sliding Outlet Safety Coves – LED Indicators – 4′ Cord – White
| Make & Model | |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 502569 |
| UNSPSC | 26121536 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | 0 |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 2.2 in |
| Height | 17.0 in |
| Weight | 1.3 lb |
| Width | 5.88 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | HRP |
| UPC Code | 054732807703 |
| TAABAA | No |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |






Reviews
There are no reviews yet.