Description
| Code | : FB2-738 |
| Size | : 59″ |
| Binder Collections | : Tabitha</ |
| Vertical Repeat | : 0 in |
| Horizontal Repeat | : 0 in |
| Content | : 85% Acrylic, 15% Polyester |
| Product Care | : Use mild water-free solvents or dry cleaning products |
| Direction | : Up the Roll |
$120.13 Original price was: $120.13.$26.29Current price is: $26.29.
| Code | : FB2-738 |
| Size | : 59″ |
| Binder Collections | : Tabitha</ |
| Vertical Repeat | : 0 in |
| Horizontal Repeat | : 0 in |
| Content | : 85% Acrylic, 15% Polyester |
| Product Care | : Use mild water-free solvents or dry cleaning products |
| Direction | : Up the Roll |




Reviews
There are no reviews yet.