Description
| Code | : FB2-911 |
| Size | : 55″ |
| Vertical Repeat | : 6.75 in |
| Horizontal Repeat | : 13.5 in |
| Content | : 77% Polyester, 23% Cotton |
| Product Care | : DCR |
| Direction | : Up the Roll |
| Rub Result | : Heavy |
| Flame Resistance | : Not Resistant |
$84.91 Original price was: $84.91.$20.28Current price is: $20.28.
| Code | : FB2-911 |
| Size | : 55″ |
| Vertical Repeat | : 6.75 in |
| Horizontal Repeat | : 13.5 in |
| Content | : 77% Polyester, 23% Cotton |
| Product Care | : DCR |
| Direction | : Up the Roll |
| Rub Result | : Heavy |
| Flame Resistance | : Not Resistant |




Reviews
There are no reviews yet.