Description
Maintenance Warehouse Dirty Job Terry Towel “Box Of 36″ – Towel Size: 14 x 14” – 100% Cotton – Blue Color Hides Dirt And Grime For Extended Use – Extra Thick And Soft – For Cleaning, Polishing, Washing And Wiping – Washable And Reusable
| Make & Model | |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 502073 |
| UNSPSC | 11161608 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | PAKISTAN |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 7.4 in |
| Height | 8.0 in |
| Weight | 3.8 lb |
| Width | 13.5 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Maintenance Warehouse |
| TAABAA | No |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |






Reviews
There are no reviews yet.