Description
CleanCord™ Red Plastic Pendant “Each Of 15”
Easy To See And Grasp
Use With 660524 And 660526 CleanCord Rolls
Package Of 15
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 6.0 in |
| Height | 1.0 in |
| Weight | 0.3 lb |
| Width | 4.0 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | HRP |
| TAABAA | No |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |






Reviews
There are no reviews yet.