Description
Sloan Vacuum Breaker Assembly – 1-1/2″ x 32″ – For Use With Regal Flushometers – Mfg #V500AA CP
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 40141749 |
| Manufacturer Part Number | V500AA CP |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Size | 1-1/2 x 32″ |
| Depth | 32.0 in |
| Height | 2.1 in |
| Weight | 2.6 lb |
| Width | 2.1 in |
| Product Features | |
|---|---|
| TAABAA | Yes |
| Brand | Sloan |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | Yes |
| UL Listed | No |






Reviews
There are no reviews yet.