Description
Aubrey Three-Light Vanity Fixture – Brushed Nickel – White Cylinder Glass – Mounts Up Or Down – 10-3/4H x 21-1/2W x 6-3/4″D – Use 60W Max Medium Base Bulbs (Not Included)
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 39111525 |
| Manufacturer Part Number | 556209 |
| Material/Color/Finish | |
|---|---|
| Color / Finish | Nickel |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | CHINA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 21.25 in |
| Height | 9.88 in |
| Weight | 3.0 lb |
| Width | 7.88 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Bulb Type | Incandescent |
| Brand | Design House |
| TAABAA | No |
| Number Of Lights | 3 |
| Light Bulb Base | Medium |
| UPC Code | 044321556204 |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |






Reviews
There are no reviews yet.