Description
Toe Touch Quick Seal Bath Waste – Black PVC Tubular – 1-1/2″ Diameter
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 30181605 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | CHINA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 5.2 in |
| Height | 3.9 in |
| Weight | 3.0 lb |
| Width | 11.9 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | HRP |
| TAABAA | No |
| FOB | No |
| UPC Code | 671417418001 |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |






Reviews
There are no reviews yet.