Description
| Code | : FB2-549 |
| Size | : 52″ |
| Vertical Repeat | : 17 in |
| Horizontal Repeat | : 17 in |
| Content | : 55% Linen, 45% Viscose |
| Product Care | : DCR |
| Direction | : Up the Roll |
| Rub Result | : Heavy |
| Finish | : Washed |
$130.24 Original price was: $130.24.$28.97Current price is: $28.97.
| Code | : FB2-549 |
| Size | : 52″ |
| Vertical Repeat | : 17 in |
| Horizontal Repeat | : 17 in |
| Content | : 55% Linen, 45% Viscose |
| Product Care | : DCR |
| Direction | : Up the Roll |
| Rub Result | : Heavy |
| Finish | : Washed |




Reviews
There are no reviews yet.