Description
| Code | : FB1-004 |
| Size | : 120″ |
| Binder Collections | : Malaya</ |
| Vertical Repeat | : 0.25 in |
| Horizontal Repeat | : 0.25 in |
| Content | : 100% Cotton |
| Product Care | : Machine wash |
| Direction | : Nondirectional |
| Finish | : Mercerized |
$135.19 Original price was: $135.19.$29.52Current price is: $29.52.
| Code | : FB1-004 |
| Size | : 120″ |
| Binder Collections | : Malaya</ |
| Vertical Repeat | : 0.25 in |
| Horizontal Repeat | : 0.25 in |
| Content | : 100% Cotton |
| Product Care | : Machine wash |
| Direction | : Nondirectional |
| Finish | : Mercerized |




Reviews
There are no reviews yet.